Desigual tašky, kabelky, crossbody

Desigual tašky, crossbody

Desigual kabelky, tašky, crossbody. Módny dom Desigual, ktorý je známy svojimi výrazne jasnými farbami a hravými vzormi, je jednou z najpopulárnejších španielskych značiek. Keď som bol v španielskej Malage na železničnej stanici, tak tam majú obchod Desigual.

Vošiel som tam s priateľkou a za 5 minút som už stál pri pokladni a platil za Desigual košelu s dlhým rukávom, krásne kockované vzory, výborná kvalita, šitá ako na moju postavu. Ale holt, 74 EU. Čo myslite ako dlho tam bola priateľka, hrabala sa sortimente, skúšala veci a hľadala ma vlastne kde som?

Pod rozopnutú košelu Desigual s dlhým rukávom sedí čierne alebo biele tričko s krátkym rukávom ako jedna báseň. Práve preto ten dlhý rukáv a rozopnutá košela. Každému sa páči niečo iné a tak je to aj so sotimentom s názvom tašky, kabelky Desigual.

Desigual hnedé kabelky bols perseo loverty

Desigual oranžová kabelka bols aquiles florida

Desigual červené kabelky bols lyrics hollywood

Desigual bols kabelky  summer aquiles loverty

Módny dom Desigual, Návrhár 101

Čítajte knihy, určite ušetríte za drahé dizajnerské kúsky v obchodoch. Na internete nájdete takzvané knihy pre Dummies a knihy s názvom 101. Návrhár kabelky 101: Všetko, čo potrebujete vedieť o navrhovaní, výrobe a marketingu kabeliek je biblia pre návrhárov kabeliek alebo ženy, ktoré sa usilujú vyrobiť si vlastné tašky. Kniha obsahuje pokyny na vytvorenie základných štýlov kabeliek, hobo, tote a ďalšie, ktoré sú zjednodušené jednoduchými ilustráciami, navrhovanými úrovňami obtiažnosti a farebnou fotografiou.

Desigual béžové kabelky bols ca rlina loverty

Desigual farebná kabelka bols cristal moon padua

Desigual farebná kabelka bols pink boho norwitch

Desigual farebné kabelky bols flower valkyria sicilia rev

Desigual kabelka, taška, hobo, crossbody

Rady od slávnych návrhárov tašiek a dnes najhorúcejších nezávislých návrhárov sprevádza každý vzor. Zahrnutá je tiež vnútorná lopatka na premenu vášho koníčka v kabelke na úspešné podnikanie. Od návrhu, výroby až po marketing. Návrhár kabelky 101 vás naučí všetko, čo potrebujete vedieť.

Najskôr nájdete vzory a jednoduché návody na použitie pre pätnásť kľúčových siluet kabeliek vrátane tých najpopulárnejších v súčasnosti: tote, crossbody, brašna a kabelka. Tieto tašky, zoskupené podľa náročnosti, začiatočníci, stredne pokročilí a pokročilí, vám pomôžu rozvíjať zručnosti pri postupe.

Spolu s každou siluetou sú užitočné tipy na šitie, slová múdrosti od odborníkov v odbore a známych návrhárov a anekdoty od nezávislých návrhárov spolu s obrázkami dizajnových tašiek, ktoré slúžia ako inšpirácia.

Druhá časť knihy je komplexným sprievodcom po tom, ako z kabelky urobíte hobby. Ušijete si vlastný domáci slovenský Desigual. Všetci vám budú závidieť, lebo je to jediný model na trhu :)

Návrhár kabeliek 101 obsahuje aj dôkladnú výučbu zručností nabitú radami odborníkov na trhu.

Vyberte si z ponuky

Desigual kabelka bols carlina rottum

Desigual červené kabelka bols embossed half logo padua

Desigual modrá kabelka bols alessia rottum

Desigual hnedé crossbody kabelka bols summer aquiles bremenContax G2
Objektívy Carl Zeiss Biogon Planar 45/2, Biogon 28/2.8

Desigual tašky, crossbody