Dermatológmi doporúčaná kozmetika
Murad Rapid Relief Clarifying Cleanser

Dermatológom doporúčaná denná kozmetika

Autorizovaní dermatológovia sú odborníci, pokiaľ ide o pokožku, vlasy a nechty, diagnostikujú a liečia viac ako 3 000 chorôb a stavov, vrátane rakoviny kože, akné, psoriázy a ekzémov. Ale zamýšľali ste sa niekedy nad tým, aké tipy na starostlivosť o pokožku používajú dermatológovia sami na udržanie zdravej pokožky?

Ako uznanie Národného mesiaca zdravej pokožky uvádzame niekoľko tipov na starostlivosť o pleť, ktoré dermatológovia odporúčajú všetkým svojim pacientom a ktoré skutočne sami používajú. Občas môže byť uvedomenie si, aké kroky máte urobiť alebo aký tovar pre váš konkrétny typ pleti

Vykonanie nejakého štúdia skutočne môže zmeniť život a pomôže vám zabrániť nákupu vecí, ktoré vás len zhoršujú. Tu je zoznam návrhov, ktoré sme zhromaždili a ktoré vám umožnia zistiť niečo viac o typoch pleti. Jednou z najdôležitejších vecí, ktoré môžete urobiť v oblasti svojej pokožky, je nezabudnite využiť svoj slnečný blok. Aplikujte niekoľkokrát denne, aby ste sa vyhli známkam starnutia a predčasným vráskam. V prípade, že sa uistíte, že máte na ochranu proti slnečnému žiareniu vždy, vaša pokožka vám poďakuje. Murad kozmetiku ťažko na Slovensku zoženiete, ale hravo kúpite v Anglicku. Murad Rapid Relief Blemish Control Clarifying Cleanser.

Je Murad vhodný na akné, citlivú pokožku alebo starnúcu pleť?

Vďaka silným zmesiam antioxidantov a intuitívnym zložením, ktoré podporila veda, sú produkty Murad vynikajúce pre citlivú a starnúcu pleť náchylnú na akné. Od populárneho čistiaceho prostriedku na ošetrenie akné Murad až po najlepšie výrobky Murad pre starnúcu pleť, pre každý typ pleti je v ponuke niečo.

Od pleťových ošetrení až po séra na obnovu pleti, niečo bude vyhovovať vašim potrebám. Rad Blemish Control tvrdo pracuje, aby pomohol vyčistiť vaše problémové miesta. Rozsah environmentálneho štítu vás ochráni pred každodennými agresormi. A kolekcie Age Reform pomáhajú vyhladiť jemné linky a upraviť suchú, matnú a ochabnutú pokožku. Murad Australia má pokrytú každú základňu, pokiaľ ide o vašu pokožku.

Skincare Program

Ak bojujete s pretrvávajúcimi nečistotami na pokožke, akné, škvrnami a čiernymi bodkami, Murad Rapid Relief Blemish Control Clarifying Cleanser vám pomôže naštartovať novú rutinu. Akonáhle tento čistiaci prostriedok na kontrolu akné od spoločnosti Murad začne pracovať, odhalí vyčistenú, vyváženú a ľahkú pleť. Vďaka kyseline salicylovej, ktorá ponúka maximálnu účinnosť, je tento čistiaci prostriedok dokonalý pre tých, ktorí trpia silnými škvrnami a prebytočným olejom. Ak hľadáte rovnomerne tónovanú pleť bez vád, tento objasňujúci čistiaci prostriedok je skvelým miestom na začatie. Antioxidanty pomáhajú odhaliť zdravšie vyzerajúcu pokožku bez akné.

Nielen vynikajúci v boji proti opuchom a tmavým kruhom, Murad Resurgence Obnovujúci očný krémtiež pomáha bojovať proti jemným vráskam a vráskam, ktoré sa objavujú okolo očí. Táto receptúra, ktorá je vhodná pre všetky typy pleti, hydratuje a spevňuje očné okolie a zanecháva očné okolie hladké, žiarivé a vyživené. Aplikujte tento vzorec po vyčistení a tonizácii pokožky. Zelené balenie naznačuje, že tento vzorec je súčasťou Muradovho rozsahu Resurgence.Hľadáte kozmetiku odporúčanú dermatológom??

CBD Oil Tincture, Broad Spectrum, THC Free